Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Depilacja laserowa – gwarancja estetyki i oszczędności czasu  

Pinterest LinkedIn Tumblr

 

 

Każdego dnia golenie może zajmować od kilku do kilkunastu minut. W skali miesiąca, a nawet roku może wyjść naprawdę ogromna ilość czasu zmarnowana na dbanie o jakość swojej skóry wolnej od włosów. Jednak z depilacją laserową po przeprowadzonej serii zabiegów można zapomnieć o ciągłym goleniu się, wydawaniu pieniędzy i marnowaniu czasu. Właśnie dlatego jest to tak ceniona metoda depilacji z miesiąca na miesiąc zyskująca na popularności.

 

 

Depilacja laserowa – jak wygląda zabieg i na co uważać ?

Zabieg trwa od kilku do kilkunastu minut w zależności od wielkości partii, która jest depilowana. Większe partie jak uda będą trwały trochę dłużej niż mniejsze partie jak pachy. Osoba obsługująca laser nakłada specjalny żel na skórę, na który nakierowuje laser wykonując regularne ruchy. Światło lasera przekształcane jest w ciepło zbierające się na barwniku – melaninie obecnym zarówno w skórze jak i we włosach. Ciepło na melaninie wraz z czasem trwania zabiegu narasta dochodząc do bardzo wysokich wartości sięgających nawet 70 stopni Celsjusza. W wyniku ciepła uszkadzana jest cebulka włosowa. W takim stanie rzeczy nie będzie już mogła spełniać swojej funkcji co zagwarantuje efektywność procesu.

 

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-warszawa-mokotow/

 

Po zabiegu należy przestrzegać kilku ważnych reguł. Bez tego można odczuć działanie skutków ubocznych depilacji laserowej. Przeciwwskazane jest wychodzenie na wizyty do solarium, opalanie się czy nawet chodzenie po słońcu z odsłoniętymi miejscami, które były depilowane wcześniej. Nawet jeśli jest to konieczne to owe miejsca należy posmarować kremem z wysokim filtrem UV. Dodatkowo należy zrezygnować z korzystania z kremów złuszczających zawierających choćby kwas salicylowy czy też peelingów. Wszystko po to, aby dodatkowo nie obciążać już lekko podrażnionej skóry.

 

Depilacja laserowa – Warszawa Mokotów

Zabiegiem, który zdecydowanie z miesiąca na miesiąc przybiera na popularności jest depilacja laserowa. Warszawa Mokotów jest dzielnicą stolicy, w której łatwo można znaleźć wysokiej jakości salony depilacyjne. Warto dobrze poszukać i kierować się opiniami oraz recenzjami, aby mieć pewność co do swojego wyboru.

 

 

 

 

 

 

 

Author

Comments are closed.