Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Jakie szafy na wymiar zaproponują nam topowi producenci?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Eleganckie meble w naszych mieszkaniach wybieramy z bogatej oferty producentów. Kiedy jednak przychodzi do aranżowania trudnych przestrzeni, takich jak wnęki, szukamy rozwiązań nietuzinkowych. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się szafy na wymiar – ten rodzaj zabudowy pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń i nadać jej funkcjonalności. Jak konstruowane są szafy na wymiar?

Konstrukcja szafy na wymiar

Szafy na wymiar to propozycja dla wnętrz, gdzie pragniemy zachować wysoką estetykę, ale również optymalne wykorzystać potencjał przestrzeni. W przypadku szaf na wymiar projektanci proponują nam różnorodne rozwiązania, dopasowane do konkretnych potrzeb użytkowników. Szafy na wymiar idealnie wypełniają wnęki, ale również sprawdzają się w pomieszczeniach ze skosami – poprzez odpowiedni projekt taka przestrzeń zostaje wypełniona. 

Szafy na wymiar tworzone są z trwałych materiałów – jako klienci możemy wybrać, z czego dokładnie nasza szafa zostanie wykonana. Cieszy przede wszystkim praktycznie nieograniczony wybór laminatów i oklein, które sprawdzą się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i klasycznych przestrzeniach. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się okleiny imitujące naturalne drewno. Wnętrze szafy w dużej mierze zależy wyłącznie od nas samych: na etapie projektowania będziemy mogli uwzględnić wysokość i ilość konkretnych półek, jak i długość czy miejsce montażu drążka. Dodatkowo możemy również wykorzystać liczne organizery, szuflady – mówią specjaliści z firmy rega-meble.pl z Bielska-Białej, która specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowych mebli na wymiar.

Szafa, która uzupełnia wnętrza

Zaletą szaf na wymiar jest możliwość dopasowania jej nie tylko do danego miejsca, ale i istniejącej już aranżacji. Dzięki szerokiemu wachlarzowi elementów wykończeniowych nasza szafa może być zaprojektowana zgodnie z innymi meblami w jej otoczeniu. 

Author

Comments are closed.