Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Nowość w Twoim ogrodzie: promiennik gazowy

Pinterest LinkedIn Tumblr

Końcówka wiosny to doskonały moment, aby przygotować swój ogród do pełni sezonu. Osobom pragnącym podnieść funkcjonalność przydomowej strefy wypoczynkowej prezentujemy promienniki gazowe – nowoczesne urządzenia, które coraz częściej pojawiają się w modnych ogrodach prywatnych. Co je charakteryzuje? Sprawdź!

Promienniki gazowe – poczuj przyjemne ciepło!

Promienniki gazowe to zgrabne urządzenia grzewcze przystosowane do użytku zewnętrznego. Wykonane z solidnych materiałów nie niszczeją pod wpływem ekspozycji na promieniowanie UV, mróz, wysoką temperaturę i wilgoć. Urządzenia wyposażone są w butle gazową. Przemyślany system umożliwia postawienie promiennika w dowolnym miejscu.

Promiennik pełni w ogrodzie podwójną funkcję: podnosi temperaturę powietrza i nagrzewa przedmioty znajdujące się w jego pobliżu oraz rozświetla przestrzeń, dodając jej romantycznego uroku. Jego obsługa jest zaskakująco prosta, a koszty eksploatacji – bardzo niskie. Więcej praktycznych informacji na temat innowacyjnych promienników znajdziesz na stronie vulkan.com.pl.

Rozwiązania na małe i duże tarasy

Promienniki tarasowe dostępne w sklepach różnią się od siebie konstrukcją oraz mocą. Na rozległych tarasach i otwartej przestrzeni najlepiej sprawdzą się modele o dużej mocy, na przykład 11.5 kW. Taki promiennik emituje ciepło odczuwane w promieniu nawet pięciu metrów. W strefie wypoczynkowej, obok kanapy czy krzeseł, warto ustawić model o niskiej konstrukcji.

Co ważne, promienniki gazowe nie wytwarzają gryzącego dymu ani iskier. Z tego powodu mogą być bezpiecznie użytkowane w zamkniętych, ale dobrze wentylowanych grodach zimowych i balonach.

Author

Comments are closed.