Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Popraw jakość swojej skóry – lasery medyczne i kosmetyczne

Pinterest LinkedIn Tumblr

Współcześnie kosmetologia proponuje nam wiele preparatów do skóry, które mają poprawiać jej nawilżenie i elastyczność. Niestety, każdego dnia nasza skóra narażona jest na liczne czynniki, które negatywnie wpływają na jej kondycję. W celu poprawienia jakości skóry twarzy i szyi warto wykorzystać lasery medyczne i kosmetyczne – ich zastosowanie jest naprawdę szerokie!

Lasery medyczne i kosmetyczne – jak pomogą naszej skórze?

Zastosowanie laserów w kosmetologii to prawdziwy przełom w walce o piękną skórę – lasery medyczne i kosmetyczne pozwolą na widoczne odmłodzenie, poprawienie jakości skóry, ujednolicenie jej kolorytu. O laserach wiele mówią również lekarze i dermatolodzy – lasery medyczne i kosmetyczne SHAR-POL są skutecznym orężem w walce z bliznami pooperacyjnymi, ale również przebarwieniami czy włókniakami. Jak działają?

Zasada działania lasera polega na emitowaniu wiązki światła o określonej długości fali. Taka wiązka penetruje skórę w precyzyjnie wybranych miejscach. Światło wiązki podgrzewa wodę wewnątrz komórki, doprowadzając do jej wyparowania i uszkodzenia struktury komórki. W ten sposób organizm dostaje sygnał o konieczności wzmożonej regeneracji. Działanie laserem pozwala na odbudowanie zdrowej i świeżej tkanki, która zastępuje uszkodzone struktury. Leczenie laserem jest bezpieczne, a efekty widać już po pierwszym zabiegu. 

Lasery medyczne i kosmetyczne w praktyce

Jak wygląda przygotowanie do zabiegu? Podstawą jest wywiad medyczny, który ma wyeliminować wszelkie przeciwwskazania. Kolejno skóra jest znieczulana miejscowo, a specjalista przystępuje do pracy laserem. Zabieg może trwać od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, a rekonwalescencja do 2-4 tygodni. Po tym czasie możliwe jest powtórzenie zabiegu. W większości przypadków rekomendowane jest kilka zabiegów, aby uzyskać lepsze efekty. 

Author

Comments are closed.