Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Kuchnie na wymiar – oryginalne zabudowanie wnętrza

Pinterest LinkedIn Tumblr

Kuchnie na wymiar to bez wątpienia najchętniej wybierane rozwiązanie, kiedy konieczne jest stworzenie kuchni od zera lub też jej remont. Praktycznie nieograniczone możliwości związane z kolorami, dekorami czy materiałami sprawiają, że możliwe jest stworzenie wnętrza idealnie dopasowanego do potrzeb danego użytkownika. Jak tworzone są kuchnie na wymiar? Jakie są ich zalety?

Dlaczego warto wybrać kuchnie na wymiar?

Funkcjonalne kuchnie na wymiar to rozwiązanie, które wybiera zdecydowana większość Polaków. Kuchnie takie tworzone są od początku do końca zgodnie z wytycznymi i oczekiwaniami kupującego, pod konkretne pomieszczenie. Kuchnie na wymiar mogą dotyczyć zarówno pomieszczeń, jak i nowoczesnych aneksów – mówią projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej. Atutem kuchni na wymiar jest bez wątpienia fakt, że dają praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji oraz wykorzystania przestrzeni. Wiele osób podkreśla, że kuchnie na wymiar pozwalają na zabudowę pomieszczenia aż po sam sufit, co pozwala na uzyskanie dodatkowej przestrzeni do przechowywania. Kuchnie na wymiar pozwalają również na zaaranżowanie wnętrza szafek czy regałów, zgodnie z oczekiwaniami – to spore ułatwienie. Takie kuchnie pozwalają też na wybór nowoczesnych, markowych akcesoriów, jak np. prowadnic kulkowych z hamulcem czy zawiasów z cichym domykiem.

Kuchnie na wymiar krok po kroku

Jak tworzone są kuchnie na wymiar? Pierwszym krokiem jest dokładne wymierzenie pomieszczenia oraz zrobienie projektu kuchni, np. przy współpracy z architektem. Doświadczony specjalista podpowie, jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej w danym wnętrzu. W fazie projektowania wybieramy również materiały, akcesoria, kolory frontów, elementy dekoracyjne. Zaakceptowany projekt przechodzi w fazę realizacji. Ostatnim etapem jest dostarczenie mebli do klienta i ich zamontowanie.

Author

Comments are closed.