Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Nowoczesne garnki stalowe – jaki komplet wybrać?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Gotowanie może być przyjemnością, o ile wykorzystamy w naszych kuchniach nowoczesne rozwiązania, proponowane przez najlepszych projektantów. Podstawą w kuchni są bez wątpienia garnki – wybierzmy komplet ze stali nierdzewnej, który doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Czym garnki stalowe wyróżniają się na tle innych kolekcji?

Komplet garnków stalowych w naszych kuchniach

Garnki stalowe tworzone są obecnie ze stali nierdzewnej 18/10 – jest to idealny stop, który świetnie sprawdza się w naszych kuchniach. Stal taka jest zabezpieczona przed działaniem wilgoci i korozji, odkształceniami czy też wysokimi temperaturami. Garnki posiadają grube dno – pomiędzy warstwami znajduje się tam dysk, którego zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka. Przekłada się to na znacznie szybsze gotowanie, oszczędność energii. Garnki stalowe mogą być wykorzystywane na wszystkich rodzajach kuchenek – warto przed zakupem poszukać odpowiednich oznaczeń umieszczonych na opakowaniu. Komplety garnków stalowych mogą składać się z kilku lub kilkunastu elementów, dzięki czemu kupujący może dopasować komplet do własnych potrzeb – oryginalne komplety znaleźć można na stronie gerlach.pl. Warto mieć na uwadze, że w kompletach pokrywki liczone są jako osobne elementy. Pokrywki doskonale przylegają do rantu garnka, wykonane są ze szkła hartowanego. Dzięki niewielkim odpowietrznikom możliwe jest odparowanie nadmiaru wody i zagęszczenie potrawy. 

Garnki zaprojektowane z myślą o użytkowniku

Warto zwrócić uwagę na elementy dodatkowe, w które zostały zaopatrzone garnki. Projektanci zaproponowali lejki, cedzaki oraz wewnętrzne miarki do odmierzania płynów, aby gotowanie było jeszcze prostsze!

Author

Comments are closed.