Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Technorattanowa nowoczesna huśtawka ogrodowa

Pinterest LinkedIn Tumblr

Meble technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych – elementy kompletów takie jak nowoczesna huśtawka ogrodowa czy wygodna kanapa pozwolą na zaaranżowanie dowolnej przestrzeni i zagwarantowanie nam wygody. Jak konstruowane są takie meble? Jakie rozwiązania technologiczne zastosowali projektanci, aby dostarczyć nam meble wysokiej jakości?

Nowoczesna huśtawka ogrodowa – oryginalny mebel na naszym tarasie!

Nowoczesna huśtawka ogrodowa to bez wątpienia jeden z najchętniej wybieranych mebli ostatnich lat. Ciekawy design, gwarancja wygody oraz wysoka trwałość to tylko niektóre z zalet tego produktu. Nowoczesna huśtawka ogrodowa przyciąga wzrok swoim wyglądem i pozwala na dosłowne bujanie w obłokach i oderwanie się od codziennych problemów. Huśtawka składa się z obszernego kokonu zawieszonego nad ziemią, którego wnętrze wypełnić możemy wygodnymi poduszkami czy pledami. Kokon zawieszony jest na trwałej konstrukcji aluminiowej – dzięki wykorzystaniu aluminium mebel znacząco obniżył swoją wagę. Malowanie proszkowe aluminium pozwoliło na wyeliminowanie problemu rdzy. 

Czy nowoczesna huśtawka ogrodowa powinna być osłonięta zimą?

Zdecydowanie tak – jest to rekomendowane przez producentów mebli ogrodowych. Nowoczesna huśtawka ogrodowanie powinna być pozostawiana bez ochrony na tarasie czy w ogrodzie na czas jesieni i zimy. W ten sposób osiada na niej brud oraz wilgoć, które mogą przyczynić się do skrócenia żywotności mebla. Pokrowce ogrodowe tworzone są z tkanin poliestrowych o gęstym splocie – tkaniny takie nie przepuszczają wilgoci, pozwalają na wymianę powietrza, skutecznie chronią przed osiadaniem kurzu i brudu. Nowoczesna huśtawka ogrodowa może być również na czas zimy wniesiona do mieszkania czy domu i tam służyć jako oryginalny mebel wypoczynkowy. 

Author

Comments are closed.