Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Wybierz fotel z technorattanu i zaprojektuj komfortowy taras!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Przydomowy taras może spełniać wiele ról – jest to miejsce wypoczynku, ale też przestrzeń odpowiednia do podawania posiłków czy też do spotkań w gronie rodziny. Taras zaaranżowany z pomysłem może być przedłużeniem naszego salonu czy pokoju dziennego w okresie lata – taka przestrzeń z pewnością pozwoli nam relaksować się w ciepłe, słoneczne dni. Elementem, którego nie może tu braknąć jest fotel z technorattanu. 

Znajdź idealny fotel z technorattanu

Jaki powinien być idealny fotel z technorattanu? Z pewnością wygodny i odpowiednio profilowany, aby nasze plecy uzyskały stabilne podparcie. Drugim ważnym zagadnieniem jest trwałość – obecnie producenci i projektanci proponują nam fotel z technorattanu wykonany z najwyższej jakości materiałów i elementów wykończeniowych. W efekcie w naszym ogrodzie czy na tarasie mamy mebel, który zabezpieczony jest przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych, ale również przed wilgocią, wysokimi czy niskimi temperaturami, odkształceniami. 

Wierzch mebla technorattanowego tworzy plecionka syntetyczna, do złudzenia przypominająca naturalny rattan. Plecionka ma nieporowatą strukturę, nie chłonie wilgoci, dostępna jest w szerokim wachlarzu kolorystycznym. Stelaże mebli technorattanowych wykonuje się z lekkiego, aluminiowego tworzywa malowanego proszkowo. 

Fotel z technorattanu z innymi meblami

Jak łączyć fotel z technorattanu z innymi meblami? Jedną z ciekawszych propozycji jest bez wątpienia komplet kawowych – fotel z technorattanu gra w takim zestawieniu pierwsze skrzypce! Fotel taki może być również elementem kolekcji wypoczynkowej i uzupełniać się z sofą narożną oraz ze stolikiem kawowym. Fotel może być też meblem występującym na naszych werandach czy patiach. Meble technorattanowe sprawdzą się również we wnętrzach mieszkań.

Author

Comments are closed.