Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Huśtawka jajo – prosty sposób na nietuzinkową przestrzeń

Pinterest LinkedIn Tumblr

Odpoczynek w ogrodzie to świetny sposób na zregenerowanie się po długim dniu pełnym wyzwań. Przydomowy ogród czy taras mogą być zaprojektowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Szukając inspiracji na niebanalne otoczenie, warto zwrócić uwagę na elementy takie jak huśtawka jajo. Jak wykorzystać ten mebel w konkretnych aranżacjach?

Jak stworzona jest huśtawka jajo?

Współcześnie krzesła ogrodowe projektowane są w taki sposób, aby nie tylko zapewniać komfort, ale też by uzupełniać przestrzeń i nadawać jej oryginalnej oprawy. Huśtawka jajo to niebanalna propozycja, która całkowicie odmieni przestrzeń wypoczynkową i sprawi, że lato znacznie chętniej spędzać będziemy bliżej natury. Jak skonstruowana jest huśtawka jajo? Nowoczesna huśtawka jajo to mebel stworzony z myślą o nowoczesnych przestrzeniach. Jest to mebel technorattanowy, oparty na stabilnym, aluminiowym stelażu. Stelaż malowany jest proszkowo, co ogranicza ryzyko występowania korozji. Dzięki zastosowaniu aluminium konstrukcja nie jest ciężka. Okrycie mebla to tworzywo syntetyczne, do złudzenia przypominające rattan. Meble technorattanowe dostępne są w szerokiej gamie kolorów, nie są podatne na płowienie. Huśtawka jajo przyciąga wzrok – wszystko za sprawą siedziska umieszczonego w głębokim kokonie. Taka konstrukcja sprawia, że użytkownik jest chroniony przed działaniem promieni słonecznych czy podmuchów wiatru.

Huśtawka jajo w aranżacji na tarasie

Huśtawka jajo nie potrzebuje wielu dodatków, aby zadawać szyku na tarasie. Dwie huśtawki tego typu warto uzupełnić stolikiem kawowym, aby móc wygodnie sięgać po filiżankę z kawą, herbatą czy sokiem. Stolik przyda się również do odkładania książek. Meble w czasie zimy warto okryć dedykowanym pokrowcem ogrodowym. Uchroni on meble przed osiadaniem kurzu, wilgocią.

 

 

 

Author

Comments are closed.