Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Postaw na przeszklenie Eclaz!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Światło jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i – jak się okazuje – do zdrowia człowieka. Chcąc zapewnić sobie optymalne doświetlenie pomieszczeń, warto postawić na przeszklenie Eclaz. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się lepszym życiem!

Jak działa przeszklenie Eclaz?

Światło to element, który wpływa nie tylko na odbiór wnętrza, ale też na nasze samopoczucie. Optymalnie doświetlone pomieszczenia wydają się optycznie większe, a dodatkowo są odbierane jako przyjemniejsze. Nie ma wątpliwości – w jasnych pomieszczeniach przebywamy z przyjemnością. Analogicznie – słabo doświetlone pokoje czy salony są mroczne, ciemne, sprawiają wrażenie mniejszych. Światło wpływa również bezpośrednio na nasze samopoczucie – widzimy to po zmianach pogody, kiedy po słonecznych dniach przychodzą dni pochmurne – wiele osób narzeka wtedy na spadek nastroju i energii. Okazuje się, że na poziom doświetlenia wnętrz w mieszkaniach czy w domach kolosalne znaczenie ma wybór okien. Czy wiesz, że klasyczna stolarka okienna z trzema szybami może generować nawet 30% straty naturalnego światła, które dociera do wnętrza pomieszczenia? Chcąc jak najlepiej doświetlić wnętrza, warto wykorzystać przeszklenie Eclaz. Czym jest i jak działa takie przeszklenie?

Czy przeszklenie Eclaz można stosować wszędzie?

Przeszklenie Eclaz to innowacyjna powłoka, stosowana w konkretnym typie okien. Pozwala ona na to, aby znacznie więcej światła wpadało do wnętrz. Przekłada się to przede wszystkim na lepsze samopoczucie, ale też możliwość wykonywania codziennych czynności bez konieczności doświetlania. Dzięki powłoce Eclaz możliwe będzie też… dogrzanie salonu oraz zmniejszenie rachunku za ogrzewanie. Przeszklenia Eclaz pomogą nam na wielu płaszczyznach.

Author

Comments are closed.