Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Podgrzewacz tarasowy – nie tylko w restauracji!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Podgrzewacz tarasowy to urządzenie, które do niedawna oglądaliśmy wyłącznie w restauracjach czy w pubach. Obecnie podgrzewacze mogą być elementem wyposażenia przydomowych ogrodów oraz tarasów. Nowoczesny podgrzewacz znacząco wpłynie na komfort użytkowników tarasu i zachęci do korzystania z tej przestrzeni. Co warto wiedzieć o tym urządzeniu?

Jak zbudowany jest podgrzewacz tarasowy?

Podgrzewacz tarasowy to urządzenie o prostej konstrukcji i jednocześnie ponadczasowym designie – projektanci zadbali nie tylko o bezpieczeństwo i łatwość użytkowania, ale też o wygląd urządzenia. Podgrzewacz tarasowy zasilany jest gazem – butla jest ukryta wewnątrz urządzenia, dzięki czemu nie wpływa na estetykę otoczenia. Włącznik pozwala na proste uruchomienie urządzenia, a dedykowane pokrętła pozwolą na zwiększanie lub zmniejszanie wysokości płomienia. Urządzenie jest proste w codziennym użytkowaniu, posiada również odpowiednie systemy bezpieczeństwa, m.in. czujnik przechyłu. Warto zwrócić uwagę na wygląd podgrzewaczy – projektanci dbają o to, by urządzenia te odpowiadały najnowszym trendom i idealnie wpisywały się w konkretne aranżacje. Promienniki tarasowe sprawią, że możliwe będzie znacznie dłuższe przesiadywanie na tarasie, bez względu na niższą temperaturę. Idealnym uzupełnieniem dla promiennika będą również koce i poduszki, ułożone na meblach ogrodowych.

Kiedy wykorzystać podgrzewacz tarasowy?

Nie ma wątpliwości, że podgrzewacz tarasowy najlepiej sprawdzi się w ogrodzie czy na tarasie pod koniec lata, kiedy wieczory zaczynają być chłodne. Nieco chłodniejsza aura nie będzie już powodem do tego, aby kończyć sezon na odpoczynek blisko domu. Podgrzewacz tarasowy pozwoli na przedłużenie lata i rozkoszowanie się początkiem jesieni blisko natury.

Author

Comments are closed.