Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Jesteś zainteresowany/zainteresowana zwrotem podatku z Niemiec? Rozlicz swój PIT z Holandia.org

Pinterest LinkedIn Tumblr

Według różnych szacunkowych danych Polaków w Niemczech pracuje około 2 miliony.  Podejmują się różnych zajęć. Dominują przeważnie trzy branże: budowlanka, opieka zdrowotna i rolnictwo. Z racji tego, że Niemcy są krajem, który graniczy z Polską od zachodu, dla Polaków jest to atrakcyjny kierunek emigracji. Niektórzy wyjeżdżają i spędzają tam od kilku do kilkunastu lat. Druga grupa podejmuje się pracy jedynie sezonowo na kilka miesięcy, a potem z powrotem wraca do miast rodzinnych. Ci, co pracują legalnie i odprowadzają składki na poczet podatku dochodowego, mogą liczyć na na atrakcyjne zwroty podatku.

Zwrot podatku z zagranicy – poznaj system podatkowy w Niemczech

Zwrot podatku z Niemiec Polacy odzyskają nawet w 6 tygodni. Jak to możliwe? Wymiana dokumentów pomiędzy niemieckim urzędem skarbowym – Finanzamt – a podatnikiem przebiega elektronicznie, a średnia kwota zwrotu wynosi około 1200 euro. Biuro rozliczeniowe Holandia.org to miejsce wiarygodne i sprawdzone przez tysiące rodaków, którzy już skorzystali z usług pomocy przy zwrocie podatku. Wysyłane zeznania podatkowe w formie elektronicznej to skuteczna i bezpieczna metoda na szybsze odzyskanie nadpłaconego podatku. Dokumenty do rozliczenia z niemieckim urzędem należy złożyć do 31 maja bieżącego roku podatkowego. W przypadku spóźnienia system podatkowy może nałożyć karę finansową na podatnika.

Gwarancja całkowitego zwrotu podatku z biurem rachunkowym Holandia.org

Co zrobić, aby móc rozpocząć procedurę rozliczenia podatku z Niemiec? Wystarczy zapoznać się ze wszystkimi informacjami dostępnymi na stronie https://holandia.org/. W tym celu konieczne jest skompletowanie odpowiednich dokumentów. Jednym z najważniejszych jest niemiecka karta podatkowa – Lohnsteuerkarte, która zawiera informacje na temat zarobków otrzymywanych od pracodawcy. Nie musisz się martwić o resztę formalności. Specjaliści z Holandia.org pomogą Tobie zrealizować kolejne kroki w celu odzyskania swojego zwrotu podatku z Niemiec!

 

Author

Comments are closed.